Ламінування вій LVJ



Світ косметології пропонує все більше і більше новинок для представниць прекрасної статі, щоб вони ставали ще привабливішим. Однією з найбільш актуальних послуг сьогодні залишається ламінування вій.

Переваги процедури

Ефект від ламінування вій приблизно такий же, як і від нарощування або біозавивки. Чому ж тоді жінки вибирають саме цю процедуру? Вся справа в натуральних компонентах, які використовуються при ламінуванні. Тому,що всі хімічні препарати, який ефект б від них потрясаючий не був все одно шкодять структурі волосся, а також можуть спровокувати алергію.

Мета ламінування — зробити свої тонкі вії довгими, правильно вигнутими, і досягається ця мета завдяки вмісту в препараті кератину, до речі, цю процедуру часто називають ще й «кератинове ламінування вій». Робити її потрібно тільки в салонах і тільки у професіоналів. Тому дуже часто під виглядом ламінування клієнтам роблять звичайну біозавивку. Таке можливо у нечесних майстрів, якщо вони бачать, що клієнт прийшов на процедуру перший раз. Тому «Жіночі примхи» рекомендує відвідувати тільки салони, які мають ліцензію на проведення подібних маніпуляцій.

Сама процедура займає близько години. І після неї можна встати і піти займатися своїми справами, ніякого відновного періоду немає. Єдина рекомендація — не вмиватися очі протягом доби.

Процедура складається з декількох етапів:

  • Спочатку вії готують до сеансу, з них знімають косметику, бруд і зайвий жир спеціальними препаратами. Це потрібно для того, щоб усі корисні речовини, які знаходяться у складі засобу, усмоктувалися в вії.
  • Щоб захистити тонку шкіру повік від агресивного впливу препарату, на неї тонким шаром наноситься засіб, який розгладить шкіру, пом'якшить і захистить її.
  • На вії надягають силіконову форму, яка додасть віям необхідний вид і піднімає їх.
  • Вії обробляються розчином, він проникає всередину і робить волоски товщі і довше. На цьому етапі можна вибрати фарбувальний пігмент для вій.
  • Кожну вію обробляють кератином.

Можна вибрати будь-який відтінок з п'яти запропонованих. За рахунок них погляд виходить млосним. У результаті, жінка отримує пишні вії, об'ємні, міцні й закручені вгору. І все це тільки за рахунок своїх власних вій, без приклеювання сторонніх тіл. Крім цього, ламінування ще й доглядає, в його складі багато корисних речовин.

Показання до ламінування
Ламінування може робити будь-яка жінка, яка стежить за своєю зовнішністю. Але особливі показання до процедури є у тих, хто збирається їхати відпочивати на пляж на довгий час. Там, вії будуть піддаватися впливу прямих сонячних променів, морській води і поривам сухого вітру.

Крім того, процедуру корисно робити тим, хто живе в морозному кліматі. Ламінатор захистить вії від морозу і вітру. А якщо ви живете в промисловій зоні, і вас постійно оточує зміг, а з крана тече хлорована вода, то вам теж прямий шлях в салон краси.

Всі ці негативні природні явища і фактори згубно впливають на вії і призводять до їхнього випадання. Якщо ви будете робити ламінування регулярно, то незабаром зможете взагалі відмовитися від туші і підводки для очей, вони стануть просто не потрібні, погляд і так буде захопливим. Ламінатор подбає про те, щоб вії були здоровими, щоб лусочки, які розташовані по всьому волоска, щільно прилягали до стовбура.

Плюси і мінуси процедури

Крім перерахованих вище плюсів у вигляді здорових і красивих вій, є ще один — ефект від процедури триває близько трьох місяців, тобто весь цей період можна практично не згадувати про те, що колись вам доводилося ухіщряются, щоб додати віям нормальний вигляд. Крім цього, з ламінованми віями можна спокійно купатися, плавати, носити контактні лінзи і фарбуватися будь-якими косметичними засобами. Незамінна ця процедура влітку, коли важкий макіяж просто не до змоги, а виглядати хочеться ніби тільки з салону.

З протипоказань фахівці виділяють період вагітності та лактації. А також не радять робити процедуру тим, у кого є які-небудь захворювання очей. Щоб не спровокувати посилення перебігу хвороби.
Також до мінусів даної процедури можна віднести її відносну дорожнечу. У середньому вартість ламінування перевищує 4 тисячі рублів, що в кілька разів більше, ніж нарощування і біозавивка. Ціна велика, тому що права на продукцію належать кільком компаніям, в основному, американським і швейцарсікм, тому можна вважати, що продукт ексклюзивний.

Є любительки робити все салонні процедури в домашніх умовах. З ламінуванням це навряд чи вийде, тому що препарат у вільному продажу не продається. І навіть якщо ви купите його в салоні, будьте готові до того, що результат може не підтвердити очікування.

Ламінування в домашніх умовах

Якщо ви дуже впевнені, що у ваших силах зробити ламінування самостійно, можна, звичайно і спробувати. Для початку потрібно хоча б раз зробити цю процедуру в салоні і поспостерігати, які маніпуляції виконує майстер. А потім придбати необхідні матеріали. Купити їх можна в салонах, де проводять дану процедуру або замовити в інтернет-магазинах, але цей буває з підробками, тому користуйтеся їм, тільки якщо у вас є перевірені постачальники.

Порядок дій при ламінуванні вій такий же, як і в салоні. Якщо ви будете робити собі самі, то дивіться, щоб препарат не потрапив в око. Якщо таке трапилося, промийте око великою кількістю води і якщо печіння не проходить, то відразу зверніться до лікаря. Перед процедурою змастіть шкіру навколо очей жирним живильним кремом, надіньте спеціальну насадку на вії і нанесіть препарат.

Спеціальний склад огортає вію плівкою, яка вирівнює поверхню волоска і захищає його. Ця плівка пропускає повітря, вона тонка і абсолютно не відчувається на віях. Деякі модниці в цілях економії роблять ламінування не магазин препаратом, а розведеним желатином, по типу ламінування волосся. Шкоди від такої процедури не буде, ефекту як в салоні теж. Але вії все одно будуть виглядати живіше.

Щоб приготувати домашній ламінатор, потрібно розвести желатин з гарячою водою 1 до 3, а коли він набубнявіє, підігріти на водяній бані до однорідної консистенції і додати бальзам. Нанести акуратно, щіточкою для вій, щоб препарат не потрапив в очі. І змити водою через півгодини від початку ламінування.

Кожного разу, будете ви робити процедуру вдома чи в салоні, ви підгодуєте свої вії і зробите їх сильніше. Через 3 місяці можна робити корекцію, цей термін може варіюватися залежно від того, як часто ви вмиваєтеся, якими засобами для демакіяжу користуєтеся, і який тушшю фарбуєте вії.

Ще один плюс ламінування в тому, що у цього препарату не буває передозування. Вії беруть для себе саме стільки компонентів, скільки їм необхідно. Притому, чим сильніше пошкодження, тим більше препарату вони вбирають. З кожною корекцією вії становят густіші і і виглядають здоровішими і сильнішими.


Комментариев нет:

Отправить комментарий